5.5.2010
Publicerad,
Hej och välkommen till mitt nya hem på Vimedbarn.se!
Nu har jag lagt till Google translate på min blogg, bara för att jag tydligen har många läsare från andra länder också.
Vad har jag annars att säga idag? Daniel ligger i sängen och spelar musik på telefonen, Nicolina ligger bredvid honom och skrattar, jag har som sagt fixat lite med bloggen.
Idag är det sista dagen på loppiset, vilket betyder att senare idag måste vi iväg dit och städa upp.
Vi var dit senast i förrgår, så jag vet inte hur mycket som har blivit sålt sedan dess, men då så fanns det nog lite kvar. Så om någon hade tänkt sig dit och inte varit ännu, gör det idag!
va trevlig dag!
Vart bor ni?, Har ladrig förstått riktigt. Finland eller Sverige? vad har ni för planer inför framtiden, vart ni vill bo och så? Ska ni skaffa fler barn?
Älskar din blogg!
Kram <3