Tjohoo 1 maj!
Inatt sov jag som en stock mellan ca. 00:15 – 08:50. Så otroligt skönt att få sova en HEL natt! Tror inte jag har sovit såhär tungt nångång förut när Nicolina varit borta.
Hursomhelst, vi kollade The spy next door igår kväll, en barnfilm med Jackie Chan i huvudrollen, just därför ville Daniel så gärna se den Den var faktiskt bättre än förväntat.
Sen innan vi la oss så sökte jag tatuerings inspiration på internet, vilket jag har gjort sååååå många gånger förut, men till skillnad från förr så hittade jag faktiskt en nu som jag är riktigt 100% säker på att jag vill ha! Så nu är jag ivrig som ett litet barn, på måndag ska vi till Valhalla och se hur mycket de tror den blir att kosta, så jag vet om jag kan boka tid direkt eller om jag måste vänta lite och spara lite mera cash.
Nu ska jag fixa frukost!
valhallas personal är bort enda till slutet av maj, kring den 20de maj kommer dom först tibax. så de lönar sig int att gå dit.. pröva twilight ink elr needlepoint istället