Header Image

JANINAS

Hej och välkommen till mitt nya hem på Vimedbarn.se!

Profile Avatar

Tyst på bloggen

Publicerad,

Idag har jag inte orkat skriva något, dels för att jag varit trött och haft huvudvärk, och dels för att jag har spenderat min tid endast på Nicolina
Ikväll var jag i alla fall på mörker körning, det var simpelt och gick hur bra som helst, jag känner dock att jag blivit så pass bekväm bakom ratten nu att jag börjat öka farten. 
Måste försöka lugna ner mig lite och komma ihåg att jag inte har så mycket kontroll över bilen som jag tror att jag har, det är ju där de flesta nya chaufförer gör fel, och mister kontrollen över bilen och kör ner i diket. 

Efter att Nicolina har somnat ska jag och Daniel åka iväg till affären för det är många viktiga saker som är helt slut nu. Josefin är ju här så det går bra att lämna lillan här hemma.
Den ständiga frågan återstår, vad ska vi äta imorgon?

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *