Header Image

JANINAS

Hej och välkommen till mitt nya hem på Vimedbarn.se!

Profile Avatar

Bästa på länge

Publicerad,
Tangled var länge min favorit bland animerade filmer, men den ersattes direkt jag såg Despicable me. Den kom visserligen ut redan 2010, men i alla fall! Den är så genomtänkt, inte nån meningslös skit som många andra filmer nuförtiden. Och om inte för annat så kan man ju se filmen bara för Gru’s accent.

Den ska ni absolut se om ni inte sett den ännu!

5 Kommentarer

  1. Jag såg den på bio i 3D när den kom ut, och jag gillade den jätte mycket. Jag har även sett den nu senare utan 3D och den är ändå lika grymt bra!

  2. Jag hittade till den blogg för första gången för en stund sedan och har kollat runt lite. Jättefin blogg! Filmen med lägenheten var så fin, söta barn och fin lägenhet!

  3. It's so fluffy I'm gonna dieee!!! Älskar den filmen!!!

  4. har sett denna film när den kom ut och jag ser den säkert en gång var tredje månad, den är juh såååå sjukt bra!!! 😀

  5. Ååååå det är en av mina absoluta favoritfilmer! Den är sååååå BÄST!!!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *